




95 ₴
Замовлення до 100 грн оплачуються на реквізити компанії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | 5320, H-2 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | КамАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | D100 mm / h2 mm |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина: | 100 мм |
| Діаметр | 100 mm |
| Висота | 2 мм |
| Призначення | Датчик швидкості |
| Товщина | 2 mm |