






1 890 ₴/комплект
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Сатин-бамбук |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Професії |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |